Klientų aptarnavimas: +370 668 64666

Dažnai užduodami klausimai

Dažnai užduodami klausimaiApačioje pateikiami dažniausiai užduodami klausimai, kurie suteiks papildomos informacijos. Jei vis dėlto nerasite atsakymo į Jums iškilusį klausimą, visuomet galite susisiekti el. paštu: info@ecodrobes.lt arba telefonu: 8 668 64666.Ar nuotrauka yra tinkama užsakymui?
Jūsų nuotraukos turi būti bent 120 DPI raiškos, kad atitiktų spaudos kokybės reikalavimą. Jei nežinote, kaip sužinoti kiek DPI turi Jūsų nuotrauka, ją galite įkelti į foto drobių kūrimo programėlę ir sistema informuos jei kokybė nebus tinkama. Nuotraukos, kurios buvo paimtos iš interneto dažniausiai yra nekokybiškos. Foto drobėms tinka tik originalios nuotraukos iš fotoaparato arba mobiliojo telefono.


Kaip galima pateikti užsakymą?
Užsakymą, galite pateikti tik internetu, pasinaudojus mūsų programėle. Jums tereikės įkelti nuotrauką, pasirinkti dydį ir patvirtinti. Programėlė pasiekiama šiuo adresu: https://www.ecodrobes.lt/uzsakyti/drobe/


Ką daryti jei nepavyksta pateikti užsakymo per mūsų programėlę?
Užsakymus galite atsiųsti el. paštu: info@ecodrobes.lt ir parašyti pageidaujamą dydį, pristatymo adresą bei kontaktinį telefoną.


Kuo skiriasi panoraminė foto drobė ?
Panoraminė drobė skiriasi tik savo išmatavimais. Jos forma yra kaip pusė kvadrato ir gali būti tiek vertikali, tiek horizontali, kaip ir kitos drobės. Šios formos foto drobės labiausiai tinka gamtos peizažų spausdinimui.


Kiek laiko trunka užsakymo gamyba ir pristatymas?
Foto drobes pagaminame ir pristatome per 4-6 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.


Kokia medžiaga yra naudojama drobių gamyboje?
Foto drobes spausdiname ant natūralios matinės 370 g storio medžiagos. Ši medžiaga yra lygaus padengimo, todėl puikiai tinka nuotraukų spausdinimui.


Ar nenusikirps drobės nuotraukos kraštuose esantis vaizdas?
Nuotraukos kraštuose esantis vaizdas nenusikirps, nes aptraukiant atspausdintą medžiagą ties lenkimo linija mes padarome veidrodinį efektą, kad visa nuotrauka pilnai matytųsi drobės priekyje.


Ar yra galimybė pristatyti gaminius į kitas šalis?
Šiuo metu foto drobes pristatome tik Lietuvoje.


Ar galima užsakymus atsiimti patiems?
Užsakymai yra pristatomi tik per kurjerius, nes mūsų buveinės ir gamybos adresai yra skirtingi. Nustatėme nedidelę 3,99€ pristatymo kainą, kad bet kokio dydžio ar kiekio drobės būtų pristatomos tiesiai į namus be jokio rūpesčio klientams.


Ar gaminate nestandartinio dydžio drobes?
Nestandartinio dydžio drobes gaminame tik partneriams, kurie užsako didelius kiekius. Taip yra dėl to, kad porėmiai gaminami partijomis ir po vieną nestandartinį išmatavimą pagaminti yra sudėtinga.


Ką daryti, jei pristatymo metu esate užimti?
Galite paprašyti kurjerio, kad pristatytų siuntą sekančią darbo dieną. Taip pat užsakymus galite atsiimti siuntų punktuose.
Atsiėmimo punktų vietoves ir darbo laiką galite sužinoti čia: SIUNTŲ PUNKTAI.
Dienai prieš atvykstant kurjerių sistema atsiųs SMS pranešimą ir paklaus, ar norite atsiimti siuntą iš artimiausio punkto.


IŠKILO KLAUSIMŲ?

Susisiekite nemokamai konsultacijai! Telefonas: +370 668 64666
drobės_internetu

Konsultacija telefonu

Ecodrobes.lt kolektyvas yra atsidavęs savo darbui ir visuomet mielai atsakys į visus iškilusius klausimus. Visuomet laukiame Jūsų skambučių ir džiaugiamės galėdami padėti.

Konsultacija el. paštu

Klientų aptarnavimo specialistai yra pasiruošę atsakyti į el. paštu atsiųstus laiškus kaip įmanoma greičiau. Stengiamės atsakyti operatyviai, tiksliai ir paaiškinti kiek įmanoma daugiau.

You have no items in your shopping cart.