Klientų aptarnavimas: +370 668 64666

Foto drobių gamyba

Gamyboje naudojame tik sertifikuotus, kokybiškus eco solventinius dažus ir aukštą 1440 DPI spausdinimo raišką atkuriančią technologiją. Šie dažai puikiai tinka drobių spausdinimui ir ilgai nenublūksta. Mes visada tikriname įkeltų nuotraukų kokybę ir tik tada jas maketuojame. Apie netinkamas nuotraukas klientus informuojame nedelsiant.

Sklandų spaudos mašinos darbo procesą užtikrina LINUX Caldera programa. Nuotraukas spausdiname tik ant natūralios matinės drobės, naudojame tvirtus lietuviškus medinius porėmius. Apačioje išdėstyta trumpa informacija, kokias medžiagas naudojame foto drobių gamyboje.


Ecodrobės.lt - Natūralios, aukštos kokybės foto drobės!
drobės-medžiaga

NATŪRALI DROBĖS MEDŽIAGA

Foto drobių gamyboje yra naudojama natūrali matinė 370 g storio medžiaga. Ji nereikalauja daug priežiūros, dulkes galima valyti su drėgna šluoste. Didžiausi pasauliniai foto drobių gamintojai naudoja tik natūralią nuotraukų spausdinimui skirtą medžiagą.

drobės-porėmiai

SPECIALŪS DROBĖS PORĖMIAI

Vertiname lietuvišką produktą ir naudojame tik čia pagamintus natūralaus medžio porėmius. Jų storis yra 2 cm, o ilgis nuo 20 iki 120 cm. Šie porėmiai yra specialūs, nes iš vidaus kampuose įkalame kaištukus, kurie reikiamai įtempia drobės medžiagą.

drobės-dažai

EKOLOGIŠKI DROBĖS DAŽAI

Mes naudojame tik originalius Belgijoje pagamintus Eco solventinius dažus. Šie dažai turi Eurofins sertifikatą ir yra visiškai nekenksmingi sveikatai bei puikiai tinka spausdinimui ant natūralios drobės. Atspausdintų nuotraukų spalvos atrodo sodriai ir tikroviškai.

drobės-spauda

KOKYBIŠKAS DROBĖS VAIZDAS

Foto drobes spausdiname naujos kartos japoniška MUTOH spaudos mašina, turinčia Drop Master technologiją. Ši mašina išgauna itin aukštą 1440 DPI raiškos vaizdą. Kokybišką nuotraukų spausdinimo procesą užtikrina LINUX Caldera programa.

You have no items in your shopping cart.