Klientų aptarnavimas: +370 668 64666

FAQ

Užsakymo taisyklėsNaudodamiesi Ecodrobės.lt paslaugomis Jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir sutinkate su žemiau išvardintomis taisyklėmis.1. Jūsų naudojamos nuotraukos


1.1. Ecodrobes.lt darbuotojai nėra atsakingi už nuotraukas, jei Jūs jas gavote kopijuodami ar kitaip pažeisdami kitų privatumo politiką.
1.2. Jūs turite naudoti nuotraukas, kurios buvo įgytos teisėtu būdu ir jose nėra nelegalaus turinio, kuris gali pažeisti LR įstatymus.


2. Nuotraukų kokybė


2.1. Atsiųstų nuotraukų kokybė turi būti bent 72 DPI raiškos. Bet kokiu atveju nuotraukos yra peržiūrimos mūsų darbuotojai.
2.2. Visas nuotraukas mes patikriname prieš gamybą, tad jei nuotraukos neatitiks kokybės reikalavimų, su Jumis bus susisiekta ir turėsite el. paštu atsiųsti aukštesnės kokybės nuotraukas. Priešingu atveju užsakymas nebus priimtas.
2.3. Vaizdas nuotraukose privalo būti ryškus, nes tik tada galima pagaminti ryškias foto drobes. Kadangi ryškumo nėra kaip išmatuoti, sprendimą, ar toks nuotraukos ryškumas Jums yra pakankamas, galite priimti tik Jūs patys.


3. Nuotraukų spalvos, šviesumas ir kiti elementai


3.1. Per tamsios nuotraukos yra pašviesinamos kiek tai leidžia kokybė.
3.2. Spalvos Jūsų kompiuterio ekrane ir ant drobės gali skirtis, kadangi ekrano spalvos priklauso nuo kalibravimo ir tik tinkamai sureguliuoti prietaisai gali atvaizduoti tikslias spalvas. Tikslios spalvos gali būti nustatytos tik pagal spalvų paletės kodus.
3.3. Jūsų atsakomybė, kad nuotraukose nebūtų netinkamų elementų, tokių kaip: data, pašaliniai daiktai, nusikirpusios nuotraukos dalys ir pan. Jei nuotraukoje bus šie elementai, toks pats vaizdas atsispausdins ir ant drobės. Norėdami pašalinti šiuos elementus turite iš anksto susitarti su klientų skyriaus vadybininku.


4. Vaizdas ant drobės


4.1. Mūsų darbuotojai peržiūri visus užsakymus ir papildomai patikrina kokybę. Maketavimo metu būna pritaikomas vaizdas pagal tai, kaip klientas pateikė užsakymą foto drobių kūrimo programėlėje.
4.2. Nuotraukų šonuose dažniausiai yra svarbūs vaizdo elementai, tad visuomet darome, kad ta dalis vaizdo nebūtų aptraukta ant porėmio šono. Šonuose pritaikome veidrodinį efektą, kad išliktų didžiausia įmanoma dalis vaizdo drobės priekyje.
4.3. Nuotraukoje vaizdas nusikerpa pagal pasirinktą formą, formatą bei dydį. Visas ant drobės esantis vaizdas yra rodomas foto drobių kūrimo programėlėje.
4.4. Vaizdas, kurį matote kurdami foto drobes programėlėje, bus perkeltas ant drobės, tad Jus prisiimate atsakomybę sutikdami, kad vaizdas parinktas teisingai.


5. Naudojamos medžiagos


5.1. Prieš užsisakydami gaminius perskaitykite apie medžiagas, kurias mes naudojame. Tik tokiu atveju gausite prekę, kokios ir tikėjotės.
5.2. Gamyboje naudojame kokybiškas medžiagas. Foto drobes spausdiname ant natūralios 340 g storio medžiagos. Ši medžiaga aptraukiamos ant pušinių 2 cm storio porėmių. Spaudoje naudojami tik originalūs, sertifikuoti eco solvent tipo dažai.
5.3. Visuomet naudojame tik savo medžiagas ir tik tokias, kurios yra išvardintos mūsų puslapyje.


6. Užsakymo vykdymas


6.1. Gamyba ir pristatymas trunka 3-4 darbo dienas, nes foto drobės yra gaminamos serijomis.
6.2. Užsakymai yra laikomi patvirtintais tik jei iš mūsų puslapio gavote el. laišką, kad užsakymas priimtas.


7. Užsakytų drobių kiekis


7.1. Jūsų atsakomybė patikrinti ir įsitikinti, kad užsakote reikiamą drobių kiekį. Visą informaciją matysite pirkinių krepšelyje.
7.2. Jei po patvirtinimo persigalvojote ir norite sumažinti užsakytų drobių skaičių, turite susisiekti su mumis telefonu kuo skubiau. Jei foto drobės jau buvo pradėtos gaminti, nebebus įmanoma atšaukti užsakyto kiekio.


8. Pristatymas ir gavėjo adresas


8.1. Jūs turite nurodyti teisingą gavėjo adresą ir kontaktinį telefoną. Kurjeris susisieks telefonu prieš pristatydamas siuntinį į namus. Jei nurodytu telefonu susisiekti nepavyks, siunta bus pakartotinai pristatoma jau kitą darbo dieną.
8.2. Siuntiniai yra pristatomi tik darbo dienomis. Kurjeriai gali derinti pristatymo laiką pagal Jūsų poreikius, bet tai jų darbe nėra privaloma.
8.3. Kurjeriai pristato siuntas tik užsakyme nurodytu adresu. Jei kurjeris bus geranoriškas ir jo darbotvarkė nebus labai užimta, Jums pavyks suderinti kitą pristatymo vietą.
8.4. Pristatymas į Kuršių Neriją yra papildomai apmokestintas - 25.00€.
8.5. Užsakytas foto drobes galite siųsti tiek sau, tiek kitiems Jūsų įgaliotiems asmenims, kuriems buvo pranešta apie pristatymą.
8.6. Siuntinius pristato kurjerių tarnyba Venipak, tik Lietuvos teritorijoje.
8.7. Standartinis pristatymo mokestis yra 3,99€ nepriklausomai nuo užsakyto dydžio ar kiekio. Užsisakant už 70€ ir daugiau pristatymas yra nemokamas.


9. Užsakymo atšaukimas


9.1. Kadangi užsakymus pradedame gaminti nedelsiant, atšaukti užsakymą galima ne vėliau kaip per 2 valandas. Užsakymą galima atšaukti susisiekus el. paštu: info@ecodrobes.lt arba atrašius į užsakymą patvirtinantį laišką.
9.2. Pinigai gali būti grąžinti tik į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas užsakymo apmokėjimas.
9.3. Atšaukus užsakymą pinigai grąžinami į kliento sąskaitą per 3 darbo dienas.
9.4. Klientai kurie užsisako prekes ir piktybiškai jų nepriima bei atsisako apmokėti už paslaugas yra įtraukiami į juodąjį sąrašą 220 dienų.


10. Pristatymo laikas


10.1. 99% pristatymų klientai gauna per 3-4 darbo dienas. Šis laikas gali pailgėti tik šiais atvejais:
10.1.1. Jūsų apmokėjimas buvo atmestas ir negavote patvirtinimo, kad užsakymas priimtas.
10.1.2. Užsakymas buvo sustabdytas, nes nuotraukos kokybė neatitiko reikalavimų ir laukėme, kol atsiųsite naują nuotrauką el. paštu.
10.1.3. Kurjeriui nepavykus susisiekti telefonu, siunta nebuvo pristatyta ir teko pristatyti pakartotinai.


11. Užsakymo apmokėjimas


11.1. Užsakymai yra apmokami internetu per el. bankininkystę naudojant Paysera sistemą.
11.2. Patvirtinus užsakymą, Jums bus atsiųstas el. laiškas su užsakymo numeriu bei kita informacija.
11.3. Pateikus užsakymą el. paštu galima atsiskaityti bankiniu pavedimu.

You have no items in your shopping cart.