Klientų aptarnavimas: +370 668 64666

FAQ

Privatumo politika1. Klientų duomenų privatumas

1.1. Įkeltos nuotraukos yra matomos tik mūsų darbuotojams, kurie dirba su Jūsų užsakymu. Siuntos supakuojamos į nepermatomą pakuotę, kad pašaliniai asmenys neturėtų galimybės pamatyti užsakymo turinio.
1.2. Užsakymo pristatymo duomenys bus matomi tik mums ir siuntinį pristačiusiai kurjerių tarnybai.
1.3. Visus kitus duomenis žinosime tik mes ir jie niekada jokiais būdais nebus perduoti tretiesiems asmenims.
1.4. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi mūsų sistemoje ir jų tvarkymą nustato LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys šių duomenų rinkimą.


2. Puslapio slapukai

2.1. Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.
2.2. Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.
2.3. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu: AllAboutCookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.


3. Asmeninių duomenų saugojimas

3.1. Klientų įkeltos nuotraukos yra saugomos 30 dienų nuo užsakymo pateikimo dienos.
3.2. Asmeninė informacija yra saugoma mūsų sistemoje iki 3 metų nuo užsakymo pateikimo dienos.
3.3 Visi Jūsų asmeniniai duomenys gali būti ištrinti Jums pageidaujant, atsiuntus duomenų panaikinimo prašymą.
3.4. Ecodrobės.lt neprivalo saugoti Jūsų duomenų 3.1 ir 3.2 punktuose nurodytą laikotarpį, jei šie duomenys buvo ištrinti dėl sistemoje atsiradusių gedimų.

You have no items in your shopping cart.