Klientų aptarnavimas: +370 668 64666

Nuotraukų ant drobės gamybos paslaugos

Mes esame profesionali ir draugiška įmonė, turinti 8 metų patirtį foto drobių gamyboje. Didžiuojamės savo produktais ir teikiame profesionalų klientų aptarnavimą. Mūsų klientai yra fiziniai asmenys, nors gaminiai taip pat tiekiami viešbučiams, interjero dizaineriams, biurams ir kitoms įstaigoms. Nuolat rūpinamės gamybos bei pristatymo tarnybos darbu, kad klientams netektų nusivilti mūsų paslaugų kokybe.

Kasdieninė mūsų veikla

Drobių gamyba
Klientų aptarnavimas
Rinkodara

MŪSŲ VERTYBĖS

 

NATŪRALUMAS

Mūsų gaminamos foto drobės pasižymi kokybe ir ekologiškumu. Naudojame tik natūralią drobės medžiagą, lietuviškus natūralaus medžio porėmius ir sertifikuotus ECO solvent dažus. Vertiname savo klientus, todėl naudojame tik kokybiškiausias medžiagas.

 

SĄŽININGUMAS

Niekuomet nepaliekame klientų likimo valioje ir nedelsiant sprendžiame iškilusias problemas. Dėl nesklandumų pranešame iš anksto, bendraujame atvirai ir nieko neslepiame. Visuomet siūlome pinigų grąžinimą ar naują pagaminimą, kad klientai liktų patenkinti.

 

TARPUSAVIO RYŠYS

Per ilgus darbo metus daugelis klientų tapo mūsų draugais. Socialiniai tinklai leidžia bendrauti artimiau, matyti naujienas bei prisiminimus. Malonus bendravimas, rūpinimasis ir pagarba sukuria tarpusavio ryšį, kurį mes labai vertiname.

You have no items in your shopping cart.